Jak wpisać kod do radia Philips CCRT700

tutaj pomagamy wpisac kod jezeli sa jakies problemy

Jak wpisać kod do radia Philips CCRT700

Postautor: markuz » 27 kwie 2011, o 12:42

Witam!

znalazłem opis na innym forum ale u mnie to nie działa, może ktoś zna inny, bardziej skuteczny ?

"Włącz zapłon lub kluczyk w pozycję ACC (pomiędzy wyjęciem kluczyka a włączonym zapłonem!).
Włącz radio trzymając wciśnięty klawisz AS (bez niego zobaczysz tylko SAFE i nic się nie stanie).
Zobaczysz cyferkę obok SAFE, która będzie oznaczać ilość możliwości wpisania kodu.
Czekaj aż pojawi się zamiast SAFE, - - - -
Wpisz kod i zatwierdź go AS trzymanym przez 5 sek. "

gdy robię wg powyższej instrukcji mam tylko napis RADIO SAFE i nic się nie zmienia, czasem wyskoczy samo SAFE ale bez jakiejkolwiek cyferki.
markuz

Re: Jak wpisać kod do radia Philips CCRT700

Postautor: elektron1234 » 27 kwie 2011, o 13:22

markuz pisze:Witam!

znalazłem opis na innym forum ale u mnie to nie działa, może ktoś zna inny, bardziej skuteczny ?

"Włącz zapłon lub kluczyk w pozycję ACC (pomiędzy wyjęciem kluczyka a włączonym zapłonem!).
Włącz radio trzymając wciśnięty klawisz AS (bez niego zobaczysz tylko SAFE i nic się nie stanie).
Zobaczysz cyferkę obok SAFE, która będzie oznaczać ilość możliwości wpisania kodu.
Czekaj aż pojawi się zamiast SAFE, - - - -
Wpisz kod i zatwierdź go AS trzymanym przez 5 sek. "

gdy robię wg powyższej instrukcji mam tylko napis RADIO SAFE i nic się nie zmienia, czasem wyskoczy samo SAFE ale bez jakiejkolwiek cyferki.

To zle robisz Mozesz zadzwonic jak bedziesz w aucie to ci pomoge Gora 20 sek i kod wprowadzony
Pomagam w odkodowaniu wszystkich mozliwych radii samoch Kod do radia Philips Grundig (car 400,BMW -10 zl)(ford serii V, opel cdr 500 i 2005,chrystler 30zl)email:stanislawgoclon@o2.pl tel 509674475 GG 6005324
elektron1234
moderator

Wróć do JAK WPISAC KOD